Haberler
aktaş körük hakkımızda

Aktaş Holding Türkiye'deki Bayileriyle Buluştu

Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, mevcut ilişkilerin arttırılması ve geliştirilmesine yönelik düzenlenen paylaşım toplantısında, sektördeki en önemli paydaşlarından biri olan bayileriyle bir araya geldi.

Bursa, 30.09.2014 - Hava süspansiyon körüğü sektöründe Türkiye'de lider, dünyada da ilk üç firma arasında yer alan Aktaş Holding, kurum adına en önemli paydaşlardan biri konumunda olan Türkiye'deki mevcut bayileriyle, düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Aktaş Holding'in DOSAB'ta yer alan fabrika binasında gerçekleştirilen toplantıya; Aktaş Holding Satış ve Pazarlama Direktörü Armağan Tişli, Aktaş Holding Satış ve Pazarlama Müdürü Ümit Şenoğlu, Aktaş Holding Türkiye Satış Temsilcisi Kadir Çakır, Ankara Selin Otomotiv adına Arif Ölmez, İstanbul Dildar Otomotiv adına Volkan Çelik, Mersin Marsan Yedek Parça Yalıtım adına Hakan Tekindağ ve İzmir Keleşler Otomakas Yedek Parça adına da Ali Keleş katılım gösterdi.

Aktaş Holding'in bayileriyle olan mevcut işbirlikleri ve ortaklıklarının yanı sıra, var olan ilişkilerin artarak geliştirilmesi adına gerçekleştirilen toplantı oldukça verimli geçerken, toplantıda birlikteliğin korunması mesajı ön plana çıktı. Toplantıda ayrıca, Aktaş Holding Türkiye Satış Temsilci Kadir Çakır da katılımcılara bir sunum gerçekleştirdi.

"Birlikte Yola Çıktık, Birlikte İlerleyeceğiz"

Toplantı hakkında değerlendirmelerde bulunan Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, Aktaş olarak en önemli paydaşlardan biri olan bayilere büyük önem verdiklerini belirterek, var olan ilişkilerin daha da ileriye götürülmesi adına, bu tür toplantıları sık sık gerçekleştirdiklerini söyledi.

Aktaş Holding'in Türkiye genelinde hizmet veren bayileriyle, mevcut iyi ilişkilerin devamlılığına vurgu yapan Erol, "Aktaş Holding olarak sektörde bugün geldiğimiz noktada bayilerimizin katkısı çok büyük. Paydaşlarımızla bu yola birlikte çıktık, birlikte ilerleyeceğiz. Bu doğrultuda, sıklıkla tekrarladığımız paylaşım toplantılarının katkısı da kesinlikle yadsınamaz. Bu vesileyle, her koşulda yanımızda olan tüm bayilerimize teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Toplantının ardından Aktaş Holding ve bayi temsilcileri, akşam yemeği organizasyonunda bir araya geldi. Yemekte; Aktaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şahap Aktaş, Aktaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Aktaş, Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol' da yer aldı.

A brand of Aktaş family
+90 224 300 00 00
marketing@aktasholding.com
Demirtaş Dumlupınar OSB Mahallesi Reyhan Sok. No:3 16245 Osmangazi, Bursa / TÜRKİYE