Hakkımızda
aktaş körük hakkımızda

En itibarlı körük markalarından biri olarak; yarım asırlık tecrübemiz ve geleceğe dönük yüzümüzle yenilikçi çözümler sunmaya kendimizi adadık.. Küçük bir kauçuk atölyesinde başlayan yolculuğumuz, bizi, bugün 6 kıtaya yayılmış büyük bir markaya dönüştürdü.

Türkiye'nin ilk hava süspansiyon körüğünü ürettiğimizde yüzümüze yansıyan heyecan ve mutluluk, bugün dünyanın 100'den fazla ülkesine küresel güven ve yerel samimiyet ilkesi ile yayılmaya devam ediyor.

Gelişen ve geliştiren bir kurum olma misyonu ile çıktığımız yolculuğumuzda sadece işimize odaklandık; kauçuk alanında, körük üretimi ve hizmetinde uzmanlaştık. Ancak müşterilerimizin sesine her daim kulak verdik.

Onlarla kurduğumuz sıcak ilişkiler, beklentilerini daha iyi anlamamızı sağlayarak; taleplerini daha hızlı ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmemize olanak sağladı. Kısaca müşterilerimize yakın olmayı kelimelerden uygulamalarımıza taşıdık... Türkiye'den Çin'e, Bulgaristan'dan Almanya'ya ve ABD'ye uzandık...

Sürdürülebilir değişim ve gelişimi değerleri arasına yazmak Aktaş'ın dünyanın en saygın körük markalarından birisi olmasının en önemli nedenlerinden bir tanesidir. Çünkü Aktaş, 1938 yılından beri süregelen deneyimi ve modern teknolojileri kullanan AR&GE biriminin desteği ile bugün uluslararası arenada yenilikçilik misyonunu dünya ülkeleri ile paylaşmaktadır.

Aktaş olarak biz; en yeni üretim teknolojisi ve yenilikçi malzeme bileşimleri ile körük sektöründe yeni ufuklar açıyoruz. En son geliştirdiğimiz TwicePower teknolojisi üretilen dünyanın ilk renkli körüğü Newtone, tutkuyla çalışmamızın bir eseri olarak körük sektöründe yeni bir dönem başlatmıştır.

Yaptığımız işte en iyisi olduğumuzu biliyoruz. Çünkü bizler işimizi seviyoruz. Bizimle yola çıkanları her zaman varacakları noktaya kadar ulaştırıyoruz.

Aktaş'ın yenilikçi dünyasına hoş geldiniz.

Sertifikalarımız için tıklayınız.

A brand of Aktaş family
+90 224 300 00 00
marketing@aktasholding.com
Demirtaş Dumlupınar OSB Mahallesi Reyhan Sok. No:3 16245 Osmangazi, Bursa / TÜRKİYE